OOTD – Nedeľné rande

Včera to vyzeralo na celkom pekný deň. Nemyslím práve na počasie, ale mala som taký pocit, že to bude ozaj fajn nedeľa.

Dohodli sme sa s bojfrendom na nedeľnom obede niekde vonku a skončili sme nakoniec v Marianke v Hostinci u Zeleného stromu. Obed bol výborný, prostredie tam je krásne. Aj inšpiráciu sme nabrali. A potom som ho zneužila na kratučké fotenie, lebo som sa veľmi tešila z nového svetra a kabátu. No a hlavne Outfit of the day sme tu už dlhšie nemali 🙂

Roláky sú ešte stále in a tento sivý oversize sveter mi urobil veľkú radosť. Je príjemne teplý a mäkučký a aplikácia čipky na prednom diele ho ozvláštnila. Čipku zbožňujem a jej zapracovanie do obyčajného oblečenia ešte viac.

Kabátik bol náhodný úlovok, ktorý mi urobil veľkú radosť. Je síce do teplejšieho počasia, ale v kombinácii s hrubým svetríkom to vôbec nevadilo. Páčila sa mi na ňom najmä jeho neutrálna ťavia farba a samozrejme aj kožený vzhľad golieru.

Celý outfit je veľmi pohodlný a na takýto ležérny deň ako stvorený. Pohodlie nadovšetko 🙂

aa

bfdsbfdsb

detail

few

hhd

PicMonkey Collage

Od hlavy až po päty:

Kabátik – Bershka

Oversize sveter – C&A

Náhrdelník – Cotton

Ruksak – Carpisa

Legíny – Bepon

Čižmy (bagandže) – New Yorker

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.