Nabrala som odvahu a prihlásila som sa do súťaže Bloger roka 2015

Ahojte snílkovia:)

Tento blog ani tak nebude blogom ako len krátkym príspevkom o mojom včerajšom rozhodnutí prihlásiť sa do súťaže Bloger roka 2015.

Ja som si vedomá toho, že môj blog zatiaľ nie je niekde na výslní slovenského blogsvetu, ale rok pomaly prešiel odkedy som začala a bol to jeden z najúžasnejších rokov môjho života. O tom, koľko snov sa mi splnilo a koľko zmien nastalo by som mohla písať ešte veľa. A aj budem, ale postupne. Ale práve to, že tento rok priniesol toľko dobrého a že vôbec som sa na to blogovanie po dlhom čase odhodlala, som sa rozhodla vystaviť ho na kritiku širšej verejnosti a dať možnosť aj vám, mojím rojkom, ktorí ma čítate, rozhodnúť sa, či svoj hlas venujete práve mne.

Preto ak tak chcete urobiť stačí kliknúť na obrázok nižšie a vyplniť zopár riadkov – nezaberie Vám to veľa čase a mne urobíte radosť. A možno to tento rok nedotiahnem nikam ale je to krokk ďalšiemu splnenému snu. A tak Vám rovno ĎAKUJEM!

Follow my blog with Bloglovin

BR_2015_kruh
Hlasuj za môj blog!

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.