Od chaosu k poriadku I.

Naša cesta za minimalizmom

Ahojte! Ak ma sledujete na Instagrame tak ste túto novinku zrejme už zachytili, ale pekne pre poriadok vám chcem predstaviť môj projekt pre rok 2021, ktorý som nazvala Od chaosu k poriadku. Hoci si o sebe myslím, že som dobre zorganizovaný a poriakdumilovný človek, aj tak moja domácnosť vyzerá často ako keby som mala za sebou už aspoň 3 životy.

Máme doma skrátka veľa vecí. Veľa z tých vecí nepotrebujeme a vieme to. Veľa z tých vecí nepotrebujeme, ale ešte sme si to úplne nedokázali pripustiť. Je načase m i n i m a l i z o v a ť. V angličtine na to majú skvelé slovíčko: „DECLUTTER“. U nás sa ale nedá preložiť. Neexistuje výraz, ktorý by vystihoval zbavovanie sa nepotrebných vecí vo svojej domácnosti a všeobecne vo svojom živote.

Ako sprievodcu na pomoc pri tomto procese som pre vás vytvorila check-list, ktorý si môžete ľahko stiahnuť na stránke v sekcii Na stiahnutie. Zatiaľ tam máte sekcie: šatník, potraviny, kuchyňa a kúpeľňa. Ale v priebehu nasledujúcich týždňov pribudnú aj ostatné kategórie. Prihláste sa na odber noviniek a určite o tom dostanete info do svojho mailu.

Viac o celom projekte hovorím v úvodnom videu Od chaosu k poriadku a môžete si ho pozrieť napr aj tu:

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.