Aký bol môj rok 2015 (part II)

V novom roku by som rada zhrnula všetko, čo bolo na tom predošlom krásne a zaujímavé. Už som sa pokúsila vyjadriť vďačnosť zaň v prvej časti, ale tu by som šla rada viac do hĺbky.

V prvom rade na začiatku roku 2015 stálo rozhodnutie, že do tohto roku dám veľa energie, nádejí a aj cieľov. O tých cieľoch som písala neraz, ale s hrdosťou môžem zhodnotiť, že som všetky dodržiavala a hoci nie všetky na 100% , mala som ich stále na pamäti. A toto bol obrovský rozdiel. V minulosti som si len povedala, že toto bude moje novoročné predsavzatie a určite ho dodržím. Ale minulý rok som to zmenila a pekne som všetko dala na papier a vycapila v izbe tak, aby som to mala na očiach. Táto konštantná pripomienka ma nútila pracovať na svojich cieľoch pedantnejšie.

V druhom rade bolo jedno moje tajné dávne prianie a to zdokumentovať celý rok, deň po dni. A tak sa aj stalo v mojom facebookovom albume Day after day som pridávala denne fotku za fotkou, podľa toho, čo sa mi na tom danom dni páčilo (alebo podľa toho či som na to zabudla – viď fotky jedla a selfíčka). Ale nakoniec som tento cieľ, či prianie obohatila aj video denne a to cez aplikáciu 1 Second Everyday. Jeho výsledok je skvelý, možno ešte o niečo viac ako tie fotografie. Čo naň hovoríte? Chceli by ste takýto projekt vyskúšať? Alebo ak ste skúsili, pošlite mi svoje 365 sekundové videá 🙂

No ale späť k hodnoteniu. Mesiac za mesiacom bežal ako voda. Dialo sa toho toľko, až mám pocit, že ešte len včera som sa budila po Silvestri na Dlháčoch s touto ideou.

Ako to zosumarizovať? Tak štatisticky: tento rok som venovala najmä svojmu projektu Weddings by Marina. Podarilo sa mi byť súčasťou 6-tich svadieb, či už viac alebo menej. Vyzeralo to nejako takto:

BeFunky Collage

Ďalej som veľa cestovala. Veľa v mojom ponímaní neznamená, že som bola každý mesiac v inom štáte, ale podarilo sa mi navštíviť Budapešť aj keď len na dva dni, trochu som sa nechala uniesť výletom do New Yorku, tak nejako neplánovane ma dostali do Grécka odkiaľ som sa hneď ponáhľala do Brna, nezabudla som na Košice, prvýkrát som videla aspoň kúsok Prešova, na deň som bola aj v Rakúsku a keď do toho rátam aj pravidelnú návštevu Stupavy, tak mi z toho vzišiel pekný zoznam. A vyzeralo to asi takto:

BeFunky Collage 1

No veľmi dôležité bolo aj cvičenie, upísala som sa fitku a viac-menej, niekedy viac, niekedy menej som ho navštevovala. Tento rok budem poriadnejšia, sľubujem:)

BeFunky Collage 2

V zdravom tele zdravý duch a k tomu patrilo aj jedlo. Fú, no toho som si pofotila požehnane. Veď trebalo niečo dávať na Instagram a mmm, toľko chutných vecí 🙂 Hneď sa mi slinky zbiehajú.

BeFunky Collage 3

Nakoľko pre mňa bol tento rok dosť náročný, čo sa týka zmien, sťahovania a nie až tak častého trávenia času s kamarátmi, aj táto každá spomienka je veľmi vzácna a robila rok 2015 takým aký bol!

BeFunky Collage 4

Keďže som často nemala nijakú inšpiráciu na daný deň, tak to skončilo aj tak, že som fotila seba. Veľa… ach… narcis.

BeFunky Collage 5

Najlepšie na tomto roku boli ešte dve veci a tie si nechávam na záver. Ako inak boli to najlepšie kamošky, ktoré tu boli pre mňa any time any day. Tento rok mi prirástli k srdcu ešte o niečo viac 🙂

1404535_10208306823531179_8270333559467253617_o

A čerešnička na torte je ako inak môj bojfrend, ktorý ešte stále neviem, či sa nehnevá, keď tu o ňom píšem (sem-tam). Ale, no veď uvarím dobrú večeru ak bude nahnevaný 🙂 Tento rok mi priniesol skvelého človeka a najkrajšie na tom je, že to bola taká náhoda len. Ale náhody sú pekné. Ale nejdem Vám o tom písať, že aká som ja zaláskovaná. Veď posúďte sami:

BeFunky Collage 6

P.S. na vytvorenie týchto super koláží som použila internetový program BeFunky

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.