Vďačný blog za rok 2015 (part I)

Vďačný blog za rok 2015 (part I)

Milí moji čitatelia! To bol ale rok… ale vážne. Je to klišé povedať, že pre mňa osobne to bol najlepší rok môjho života? A ak aj hej, je mi to fuk, lebo je to tak. Kto môže povedať, že sa mu splnilo hneď niekoľko snov? Že našiel lásku? Že zažil nejaké tie úspechy? Tu… ja sa hlásim. Ja to môžem povedať a ešte vám aj poviem, že wow, je to neskutočne dobrý pocit. Hlavne keď si spomeniem na predošlé roky. Ale to podstatné nie je.

Týmto blogom chcem vyjadriť vďačnosť, jednak vám – lebo hoci je vás je zatiaľ len pár, čo tento blog otvoríte a čítate, ste super. A do ďalšieho roka vám chcem sľúbiť pravidelnejšiu a viac prehľadnú činnosť.

Inak aj pre môj blog to bol skvelý rok. Verili by ste, že ste naň klikli až 3500 krát? Že sa to podarilo ľuďom až v 37 krajinách? (to je trošku záhadné, prečo klikalo na môj blog 18 ľudí z Brazílie, ale čo už). Viem, že najvernejšia čitateľka je zo zámoria a bola to aj aktívna komentátorka Katka – týmto jej ďakujem. Ďakujem aj Kike a Zuzke a Veronike a aj ostatným, čo sa zapojili do mojich súťaží. V budúcom roku Vám ich pripravím hneď niekoľko. Ak Vás zaujíma celý môj bloggerský rok v štatistickom prehľade, kliknite SEM. Takto zhrnuté ma to motivuje nevzdať sa a písať a písať a písať…

Zatiaľ len toľko. V pokračovaní zhrniem tento rok ešte trošku viac a doplním ho aj o obrazovo-zvukový materiál, nakoľko úspešne dokončím projekt 365 dní. (muzička len tak lebo ma napadla – a veď sedí to:)

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *