Vďačný blog za rok 2015 (part I)

Milí moji čitatelia! To bol ale rok… ale vážne. Je to klišé povedať, že pre mňa osobne to bol najlepší rok môjho života? A ak aj hej, je mi to fuk, lebo je to tak. Kto môže povedať, že sa mu splnilo hneď niekoľko snov? Že našiel lásku? Že zažil nejaké tie úspechy? Tu… ja sa hlásim. Ja to môžem povedať a ešte vám aj poviem, že wow, je to neskutočne dobrý pocit. Hlavne keď si spomeniem na predošlé roky. Ale to podstatné nie je.

Týmto blogom chcem vyjadriť vďačnosť, jednak vám – lebo hoci je vás je zatiaľ len pár, čo tento blog otvoríte a čítate, ste super. A do ďalšieho roka vám chcem sľúbiť pravidelnejšiu a viac prehľadnú činnosť.

Inak aj pre môj blog to bol skvelý rok. Verili by ste, že ste naň klikli až 3500 krát? Že sa to podarilo ľuďom až v 37 krajinách? (to je trošku záhadné, prečo klikalo na môj blog 18 ľudí z Brazílie, ale čo už). Viem, že najvernejšia čitateľka je zo zámoria a bola to aj aktívna komentátorka Katka – týmto jej ďakujem. Ďakujem aj Kike a Zuzke a Veronike a aj ostatným, čo sa zapojili do mojich súťaží. V budúcom roku Vám ich pripravím hneď niekoľko. Ak Vás zaujíma celý môj bloggerský rok v štatistickom prehľade, kliknite SEM. Takto zhrnuté ma to motivuje nevzdať sa a písať a písať a písať…

Zatiaľ len toľko. V pokračovaní zhrniem tento rok ešte trošku viac a doplním ho aj o obrazovo-zvukový materiál, nakoľko úspešne dokončím projekt 365 dní. (muzička len tak lebo ma napadla – a veď sedí to:)

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.