Moje najväčšie ciele tohto roku + veľká súťaž pre snílkov

Ahojte rojkovia:) Už som Vám stihla v poslednom blogu zhrnúť to, ako sa mi z mojimi snami darilo minulý rok. Ale nastal čas sa priznať k tomu, čo bude. Aké sú moje plány a čo sa chystám vysnívať a dosiahnuť v tomto novom roku.

Ako som spomínala, veľmi sa mi osvedčilo si svoje sny zapisovať a tie, ktorým som dala prioritu som hodila do zoznamu predsavzatí, cieľov či snov na tento rok. Tak sa s Vami o tom v krátkosti podelím, lebo súčasťou tohto blogu je aj veľká súťaž určená pre Vás, tak nebudem napínať.

Kdesi som čítala, že nemá zmysel si dávať veľa cieľov na krátke obdobie. Že tri na rok sú úplne postačujúce. Ale nejako som to zoškrtať nevedela. Ale vedela som im určiť priority. Tak by som Vám povedala o tých troch pre mňa najpodstatnejších:

číslo 1

Tento rok je u mňa na prvom mieste jednoznačne môj dávny sen. Keď som mala 12 rokov, sníval sa mi sen (áno doslova sen) a ten sen ma inšpiroval k tomu, že som začala písať knihu. Už vtedy ma bavilo všetko ohľadom písania a čítania. Fičal Harry Potter a J.K. Rowling sa mi stala už vtedy vzorom. A tak som píwritersala. Z jednej knihy boli zrazu tri (lebo trilógia bola vtedy cool) a celé to trvalo cca 5 rokov.

Teraz keď rátate, tak si poviete, že fú to bolo dávno. Áno, áno, bolo to pred desiatimi rokmi. Takže je načase vytiahnuť zasa jeden šuflíkový sen a svetlo sveta a učiniť ho realitou.

Samozrejme viem, je to veľa roboty. Jazyk 17-ročného človeka je určite niekde inde, ale už veľkú časť som zrevidovala minulý rok. Teraz to treba len dotiahnuť dokonca. A to je môj sen číslo 1.

číslo 2

Nech som rozmýšľala akokoľvek, na druhom mieste musím ponechať stále jeden minuloročný cieľ a to vybudovať si zdravšie telo. Chcem ďalej cvičiť, zdravo sa stravovať a dosiahnuť nejaký bod, keď si povie, že som spokojná a cítim sa zdravá a šťastná vo svojom tele.

PicMonkey Collage

Niežeby som nebola spokojná a šťastná aj teraz. Práve naopak, ale ako aktívny človek, ktorý na sebe rád pracuje chcem vydolovať zo seba čo najviac a prekonať sa a vykašľať sa na čokoládu, ktorú tak milujem v hociktorú hodinu dňa. Veď aj mrkva je super. Mrkva je fakt fajn!

číslo 3

Ach, je ťažké rozhodnúť sa čo bude v prvej trojici. Ja som totiž občas strašne netrpezlivá a chcela by som všetko dosiahnuť hneď a zaraz. Ale O.K. Tak ako mi to srdce našepkáva – tretím cieľom je budovanie mojich blogov. Niektorí z vás to možno vedia a niektorí nie, ale okrem blogu o snoch sa venujem aj jednému o svadbách, ktorý bol prioritou č. 1 minulý rok a úprimne sa musím priznať, že som naň veľmi čas nemala. Preto by som jednak tento blog a aj ten druhý chcela vyšvihnúť na vyššiu úroveň. Tak držte palce a určite ocením akúkoľvek spätnú väzbu!

Untitled

10846330_1516068758665987_1927315936776505709_n

A teraz k súťaži 🙂

Usúdila som, že písať a chváliť sa svojimi splnenými snami je síce fajn, ale ešte väčšiu radosť mi napr. minulý rok urobilo splniť sen aj dakomu inému. Pamätáte si? Vyzeralo to nejako takto. No a tak to chcem zopakovať.

Nikde nie je napísané, že predsavzatie si človek musí dať o polnoci na Silvestra. Veď uznajte, kto má vôbec triezvu hlavu o tom čase na to, aby sa rozhodol o niečom dôležitom, čo si chce splniť, docieliť dokázať? Dajte si predsavzatie TERAZ! Alebo o týždeň. A ja Vám ho pomôžem naplniť. Teda jednému z vás, lebo zatiaľ nestíham ani všetky svoje realizovať he-he. 😀

Ako na to? Kliknite si na kolonku SÚŤAŽE a prečítajte si celý postup. Súťaž potrvá až do 15. februára 2016 a zapojiť sa môžete všetci, ktorí máte odvahu snívať a túžbu plniť si svoje sny.

Do skorého čítania rojkovia:)

0 thoughts on “Moje najväčšie ciele tohto roku + veľká súťaž pre snílkov

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.