Zhodnotenie mesiaca – Január 2017

Prvý mesiac roku 2017 máme za sebou a február sa rúti dopredu obrovskou rýchlosťou. Ale povedala som si, že je vždy dobré obzrieť sa nachvíľu späť a zhodnotiť aký ten mesiac bol, čo priniesol, čo sa dá zlepšiť a podobne.

Úprimne môžem vyhlásiť, že môj cieľ byť viac organizovaná plním skoro stopercentne. Ani si neviete predstaviť o koľko viac vecí som tento mesiac stíhala, čo v minulom roku sa mi ani nesnívalo.

  • písala som blog – pravidelne 🙂 čo ma veľmi teší. Hlava plná nápadov, ktoré sa nerealizujú, býva zväčša hlava boľavá, takže jupí…

  • oslávila som narodeniny a za veľa vecí som bola vďačná – o tom si môžete prečítať aj na tomto blogu.

  • v práci som sa takisto snažila lepšie si organizovať čas a úlohy, čo sa jednoznačne odrazilo aj na výkone a hoci január bol veľmi stresovým obdobím, myslím, že sa dá povedať, že som to zmákla bez (väčšej) ujmy.
  • stihli sme aj krátku, ale za to veľmi oddychovú dovolenku na Orave, s kopou snehu, kamošmi a rodinou. A keďže to bola taká úplne offline dovolenka, uvedomila som si, že by som si mala častejšie dávať pauzu od médií a internetu okolo, ktoré stále zaťažujú hlavu informáciami. A tak som cez víkendy začala brať telefón menej často do ruky a počítač zapínam len kvôli blogu.

  • začali sme s bojfrendom prvidelne cvičiť. Zasa. Konštantná svalovica mi síce nechýbala, ale objavila som nanovo radosť z rôznych typov cvičenia:)
  • čas som si vedela spraviť aj na priateľov a rodinu, ale jednoznačne je to niečo, čo by som chcela zlepšiť. Lebo kvalitný čas s ľuďmi, ktorých máte radi je nenahraditeľný.

Keď sa takto spätne pozerám na január, teším sa. Som spokojná a rozmýšľam, či dokážem vytrvať. Odhodlanie by tu bolo, tak dúfam, že aj výdrž ostane.

Dnes takto kratšie. Prajem Vám krásny zvyšok týždňa a cez víkend som späť aj s Valentínskym špeciálom 🙂

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.