Príliš veľká mienka o mojich webmastrovských skilloch

Stačil jeden dobre napísaný motivačný článok o tom, aké jednoduché je vytvoriť si vlastný blog, pod vlastnou doménou a podľa svojich predstáv. To by som nebola ja, aby som sa nenadchla a hop-šup už aj sa riadila stručnými a výstižnými radami ako si zakúpiť hosting a doménu, inštalovať WordPress a… No tu som a už druhý deň sa snažím pochopiť, kde som nechala rozum, keď som sa do toho hrnula.

Nie som v tejto oblasti úplne vymletá, už som kedysi blogovala , aj som skoro maturovala z informatiky, fakt že hej. A na výške som sa o webstránkach čo to podozvedala, ale zasa až také jednoduché to nie je, ako sa na prvý pohľad zdá. Hovorí sa, že odvážnemu, šťastie praje, tak možno to pôjde. Časom. A trpezlivosťou, ktorá mi ale občas riadne chýba.

Prvý krok do neznáma (v tomto prípade španielskej internetovej dediny) je vždy najťažší. Ale som odhodlaná vydať sa na túto cestu samovzdelávania a otravovania kamarátov s väčšími skillmi z tejto oblasti, ktorí budú práve po ruke alebo online na Facebooku (please, don´t block me).

Ak máte v srdci vášeň pre niečo (ako ja pre písanie), tak to tam nenechávajte zatvorené. Sa vám prehreje organizmus a exploduje vám v istom momente hlava, vyhoríte. Keď niečo milujete a máte možnosť sa tomu venovať, neschovávajte to do šuflíku. Ukážte sa. Naberte odvahu a urobte to, po čom vám srdce strašne piští, ale mozog mu napchal ponožku do úst, aby bolo konečne zasa ticho. Osloboďte svoje túžby od racionálnych reťazí, ktoré ich spútavajú. Nie je to ľahké, ale stojí to za to. Verte mi.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.