E-book Vianoce môžu byť udržateľné

Posledných pár dní som pracovala najprv na blogu o udržateľných Vianociach, ale informácií, ktoré som vám chcela zdeliť bolo toľko, že som sa ho rozhodla pretvoriť na e-book. A vy si ho už môžete od dnes stiahnuť ZADARMO v sekcii Na stiahnutie.

Vianoce sú asi jedny z najviac spotrebných sviatkov v roku. Všetkého chceme mať dosť. Darčekov, výzdoby aj jedla. Ale to so sebou nesie odvrátenú stránku Vianoc a to množstvo odpadu, ktorý vzniká, nehovoriac aj o našom nie príliš triezvom spotrebnom správaní. Najmä my, čo už máme deti a chceme im vyčarovať kúzelný čas možno občas zabudneme, že to kúzlo nespočíva v tom ako veľa darčekov bude pod stromčekom, ako veľký ten stromček bude alebo koľko čokolády prinesie Mikuláš.

Ak by ste chceli vaše tohtoročné Vianoce poňať inak, možno trochu minimalistickejšie, tak e-book Vianoce môžu byť udržateľné vám s tým vie pomôcť.

Ak si ho chcete stiahnuť prihláste sa na odber bonusového obsahu a heslo s prístupom na stránku vám príde e-mailom:

Získaj e-book

* indicates required

One thought on “E-book Vianoce môžu byť udržateľné

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.