Hudba náhodne objavená a razom obľúbená

Už istú dobu nemám v playlistoch muziku, ktorú by som preferovala viac alebo menej. Pekná hudba nezáleží od žánru ani od interpreta. Ide o to aký dojem zanechá.  A naozaj často sa mi stáva, že ma prekvapivo zaujme hudba, ktorú by som sama nevyhľadávala, ak by som sa k nej náhodou nedostala.

Už nejaký ten piatok si veselo fičím na Spotify. Skvelá aplikácia, ktorá v sebe ukrýva veľa veľa veľa hudby. Bezplatná verzia je vcelku fajn, človek veľmi neovplyvní čo počúva a sem-tam sa nevyhne nejakej reklame, ale pokiaľ máte radi rádia, tak bezplatné Spotify sa k tomu dá prirovnať. Predplatné však nie je nejaká horibilná suma, 7,99 mesačne a nájdete tam čo chcete aj nechcete, zapnete si offline mode a hurá:)

Práve aj vďaka Spotify som naďabila na nejednu skvelú pieseň. V poslednej dobe sa napr. neviem nabažiť Damiena Rica a jeho songu Delicate, The Heavy a Short Change Hero alebo Pitbulla a Piensas (no a čo, dobre sa na to tancuje…).

hudba

. Inak celkom rada stalkujem čo kto zdieľa na FB. Ľudia väčšinou zvyknú klikať len na videá, ktoré už poznajú a dostanú chuť si ich práve pozrieť/vypočuť. Ja klikám na všetko skoro. A neraz tak nájdem ivšeličo možné, čo mi ostane v hlave. Takto som sa napr. dostala ku skupine Karmin. Donedávna boli len celkom populárni Youruberi, ktorí robili cover verzie známych songov. A boli v tom skvelí. Ale všimli si ich producenti a hop, už vydávajú tretí album. A ide im karta. Aspoň teda ja som fakt veľký fanúšik toho čo robia, lebo to robia dobre a po svojom. A Along the Road je skvelá pieseň!

Tak snáď Vás niečo zaujalo a spríjemnilo deň a možno si niečo z toho budete aj pohmkávať. Ak chcete chekujte môj Spotify Playlist najviac favourite songov odkedy som sa tam regla.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *